Sonda
W jaki sposób dowiedziałeś /aś się o naszym sklepie ?

Smart Ring R3 - Inteligentny Pierścień R3

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 129,99 zł 129.99


ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Producent: -
Kod produktu: BBCF-670F8

Opis

Wykonanie: Amorficzny Stop Węgla 

1. Płynny metal nazywany metaliczne szkło, ma strukturę ziarnistą, posiada wyższą wytrzymałość, niższy moduł sprężystości i nigdy nie odkształca się po gięciu.

2. Jest to nowoczesna technologia: stop w stylu science fiction i jest najlepszym materiałem do powlekania urządzeń elektronicznych. Poza tym, spełnia wymagania w zakresie wysokiej jakości wyglądu.

3. Ponadto nie zmienia zabarwienia i jest odpowiedni dla wszystkich nie powodując alergii.

Luz na wyciągnięcie ręki

1. Minimalistyczny design stwarza unikalne cechy i doznania wizualne, przełamuje logiczne myślenie o tradycyjnym sprzęcie elektronicznym ukazując nowe możliwość.

2. Polerowanie 3D, indukowanie światłem UV, próżniowe wytrawianie CNC, magazynowanie energii, ciecie laserem to tylko niektóre czołowe technologie i procesy zastosowane do stworzenia Inteligentnego Pierścienia R3.

Epoksydowy Kryształ Ceramiczny

Zdrowe elementy: Ceramiczny kryształ jest najlepszym materiałem. Wiele rodzajów pierwiastków w nim zawartych może poprawić metabolizm człowieka i skutecznie wyregulować krążenie krwi.

Poziom Diamentu: Bezpieczna i wygodna ceramika tlenku cyrkonu nie tylko sprawia, że pierścień jest wygodny, ale także sprawiają, że ma twardość - drugi po szafirze, jest miły w dotyki i odporny na zarysowania.

Najlepsza selekcja: Każdy przechodzi 120.000 cykli polerowania i jest wypalany w temperaturze 1450 ℃.

 

Moduł Zdrowie

"Volcanic Magnes", "FIR Energy Stone" może skutecznie poprawić jakość ludzkiego życia.

Zdrowy Minerał Volcanic Mineral

1. Specjalnie wyselekcjonowany Cotopax - wulkaniczna skała magmowa.

2. Tysiące lat ruchów geologicznych daje mu zdolności wzmacniajace funkcje organizmu, łagodzi konwulsje, koi nerwy, regeneruje wątrobę, poprawia słuch i wzrok, łagodzi stres i objawy astmatyczne.

FIR Energetyczny Kamień

1. FIR Energetyczny Kamień wykonano w technologii nano w Korei.

2. Wszystkie materiały wyodrębniono z naturalnego minerału, dzięki czemu można uwolnić więcej czystego promieniowania energii i jonów ujemnych.

3. Skutecznie poprawia „cykl Krebsa” poprawia energie, wytrzymałości i siłę.

4. To również może pomóc ludziom w skutecznym odbijaniu fal elektromagnetycznych z komputera, telefonu lub urządzeń elektrycznych.

 

Inteligentny chip

1. Zaznaczony obszar "M1" i "ID" jest wyposażony w nowe dwurdzeniowe chipy NZP MCU.

2. Mogą emitować i kopiować częstotliwości różnego rodzaju kart w technologii bezstykowej IC / kart identyfikacyjnych, inteligentnych chipów, takich jak 13,56 MHz pasma częstotliwości Mi-fare S50 M1, karty chipowe Fudan F08 IC lub 125 kHz pasma częstotliwości EM / HID / Chip karty serii ID TI.

Karty IC i ID: karty kontroli dostępu do domofomów,  domowych drzwi, drzwi do biur, karty do wind, karty parkingowe, hotelowe, karty do rejestracji czasu pracy, karty programów lojalnościowych i rabatowych w supermarketach, karty transportu publicznego /autobus, metro/, karty na basen, siłownie i wszędzie tam gdzie na zastosowanie karta zbliżeniowa. To pozwala łatwo pozbyć się tych wszystkich nudnych typów kart zakładając Inteligentny Pierścień R3 na palec i bez wysiłku wejść do wszystkich rodzajów miejsc od teraz.

UWAGA: karty chip muszą być kopiowane i zapisywane za zgodą uprawnionego!

 

Pierścień nie posiada możliwości płatności zbliżeniowej.

Najwyższa Prędkość - High Speed NFC dwurdzeniowy chip

1. Obszar zaznaczony jako NFC ma wbudowany nowy inteligentny chip NFC szybki dwurdzeniowa procesor NZP.

2. Transmisja danych z prędkością 106 KB / s oraz 100.000 cykli zapisu zapewnia trwałości przechowywania danych przez 10 lat, skutecznie gwarantując bezpieczeństwo i stabilność danych.

3. Najszybsza komunikacja z mobilnymi urządzeniami obsługującymi NFC.

Tylko nie mówcie nikomu!

Produkt jest pierwszym urządzeniem na świecie, które może dodać 6 obrazów i 2000 zakodowanych znaków do pamięci NFC. Udostępnia funkcje "usuń po przeczytaniu" i jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami komórkowymi wyposażonymi w systemy Android i WP posiadającymi funkcje NFC.

Prywatne Informacje

Zapisz wszelkiego rodzaju prywatne informacje na ten elegancki pierścień, na przykład: Harmonogram spotkań, Numery kont i inne notatki. Ustaw akcję „Przyłóż Pierścień” jako jedyny sposób wyświetlania lub edytowania informacji.

Udostępnianie linków

Użytkownik może zapisywać - edytować łącza URL /adresy stron internetowych/ i importować na Inteligentny Pierścień. Później, w czasie kontaktu z innymi użytkownikami telefonów komórkowych z funkcją NFC, na telefonach komórkowych automatycznie wyskoczy treść przekazanych stron.

Blokada telefonu komórkowego

Ustaw blokadę ekranu i blokady APP losowo i niech pierścień stanie się jedynym kluczem do prywatności.

Odblokowania ekranu

Użytkownik może ustawić Inteligentny pierścień jako klucz na odblokowanie ekranu telefonu komórkowego, bez względu na to że telefon komórkowy ma już innych sposobów odblokowania, takie jak kod lub hasło. (Ta funkcja jest dostępna tylko w telefonach w których jest Android ).

Szybki start

Wielofunkcyjny tryb - Szybki Start, uwalnia ręce.

Magiczna wizytówka

Pierwsze urządzenia NFC na świecie, które mogą wymieniać się informacjami, obrazami i tekstem w formie wizytówki. Urządzenie jest kompatybilne z systemem Android i WP w telefonach komórkowych.

Podział dysku sieciowego Użytkownik może kliknąć funkcję udostępniania, na dysku sieciowym, pobrać i zapisać dane na Inteligentnym Pierścieniu. Następnie zbliżając pierścień do telefonu komórkowego innych ludzi automatycznie udostępnić treści.

Inteligentny klucz do drzwi Użytkownik może nastawić Inteligentny Pierścień jako klucz do drzwi, według sposobu dopasowywania inteligentnego zamka drzwiowego. Pierścień współpracuje ze wszystkimi NFC zamki, na przykład serią zamków NFC Samsung.  

 

Wodoodporność i pyłoszczelność klasy IP68

Kompatybilny z systemem Android, WP i iPhone OS telefonów komórkowych.

Wszystkie telefony z systemami Android, WP i iPhone OS z funkcją NFC mogą stosować – wykorzystywać funkcje Inteligentnego Pierścienia.

 

 

Potrzebne są tylko trzy kroki, aby uruchomić Funkcje NFC w Inteligentnym Pierścieniu

1. Zainstaluj Darmową Aplikację

2. Przyłóż urządzenie do telefonu komórkowego w obszar NFC /w zależności od modelu telefonu komórkowego/

3. Ustaw swoje ulubione funkcje

Aby uruchomić moduły IC/ID należy zaprogramować pierścień pierwotnie /u wystawcy kart/ zamiast standardowej - nudnej karty lub nabyć czytnik - kopier w zależności od częstotliwości /są w oferce sklepu/.

 

Opakowanie zawiera:

1x Smart Ring R3 - Inteligentny Pierścień R3

1x instrukcja obsługi w języku polskim

1x dowód zakupu 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl