Sonda
W jaki sposób dowiedziałeś /aś się o naszym sklepie ?

Smart Watch B3 - Inteligentny Zegarek B3

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 129,99 zł 129.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Producent: -
Kod produktu: AE8F-22073

Opis

Smart Watch – Inteligentny Zegarek, Inteligentny Zestaw Słuchawkowy Bluetooth, Inteligentny Trener

Inteligentny zegarek posiada bogate funkcje, obejmujące różne czynności życiowe, takie jak: uprawianie sportu, jazda samochodem, odpoczynek i praca, jest niezbędnym pomocnikiem w Twoim życiu.

Główną zaletą zestawu jest technologia wytwarzania. Starannie dobrane materiały i precyzyjne technologie gwarantują dopracowanie każdego szczegółu. Przyjazne i intuicyjne menu.

Wystarczy energiczny ruch ręki i spokojne spojrzenie aby ujrzeć aktualny czas !!!

  

Produkt opracowany w każdym szczególe

Główną zaletą zestawu jest technologia wytwarzania. Starannie dobrane materiały i precyzyjne technologie gwarantują dopracowanie każdego szczegółu.

Zestaw wyposażony jest w niepotliwą opaskę

Wykonaną z materiału TPU zwiększającego czułość a swą delikatnością imituje ludzka skórę co daje jak najlepsze odczucia dla użytkownika.

Doskonały wygląd

Zestaw posiada szkło hartowane - poziomu 7H szafir. Powierzchnia ekranu przedstawia doskonały nowoczesny wygląd z zakrzywioną opaską 3D.

Wiele funkcji

Urządzenie może służyć jako słuchawka bluetooth, gdy rozdzielimy z opaską. Słuchawka przyjmuje odpowiedni balans, co zostało potwierdzone przez badania BQB. Może to zapewnić bardziej niezawodne działanie gwarantując jednocześnie wysoką jakość dźwięku.

Doskonałe czujniki

Zestaw z czujnikiem sześcioosiowym umieszczonym wewnątrz, ma własny, nowo opracowany algorytm wspomagający technologie ruchu. Zestaw, może nie tylko rejestrować i informować o intensywności ruchu /spalane kalorie/ale także liczy i pokazuje ilość kroków, pokonany dystans, wykrywa i monitoruje czas snu.

Kontrola tętna

Inteligentny zegarek posiada także fotoelektryczny czujnik tętna oraz sensor ruchu ADI. W czasie rzeczywistym, podczas aktywności czy odpoczynku może wykryć tętno informując o tym użytkownika.

Niezależna funkcjonalność

Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz OLED na którym są wyświetlane wszystkie dostępne funkcje. Zestaw może być stosowany niezależnie i w każdym momencie można odseparować zestaw od telefonu. Urządzenie działa bez dodatkowych funkcjonalnych aplikacji.

Nadzwyczajna jakość dźwięku

Zastosowanie folii tytanowej w zestawie słuchawkowym i technologia wspierająca APT-X a także CVC 6.0 bluetooth gwarantują pracę bez zakłóceń i bezawaryjne porozumiewanie się. Biała wkładka uszna jest dobrze dopasowana co także zapewnia dobrej jakości dźwięk. Jest wykonana z materiału przeciwgrzybicznego, nie powoduje pocenia się ucha ani ucisku nawet przy użytkowaniu przez dłuższy czas.

Dobry pomocnik

Inteligentny zegarek posiada bogate funkcje, obejmujące różne czynności życiowe, takie jak: uprawianie sportu, jazdy samochodem, odpoczynku i pracy, jest niezbędnym pomocnikiem w Twoim życiu.

Wykonany w najwyższej jakości

Nano technologia, niskie ciśnienie robocze, plazma to technologie zastosowane do produkcji zestawu dają warstwę ochronną wewnątrz i na zewnątrz urządzenia co daje standard IP55 wodoszczelności i pyłoszczelności a także daje odporność na pot, deszcz lub zalanie napojami.

Akumulator o dużej pojemności

Inteligentny Zegarek jest uzbrojony w akumulator o dużej gęstości i pojemności. Tryb gotowości - do 150 godzin, czas rozmowy do 10 godzin.

 

Przyjazne i intuicyjne menu.

Wystarczy energiczny ruch ręki i spokojne spojrzenie aby ujrzeć aktualny czas !!!

 

 

Opakowanie zawiera:

1x Smart Watch - Inteligentny Zegarek

1x kabel USB

1x instrukcja obsługi 

1x dowód zakupu

 

 

 

Pliki do pobrania:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl